Maszyny używane


Dalej

Szeroki asortyment części zamiennych i doskonałe zaplecze technologiczne sprawiają, że nasze przedsiębiorstwo oferuje nie tylko profesjonalny, sprawnie działający serwis urządzeń, ale także sprzedaż znajdujących się w doskonałym stanie używanych urządzeń i sprzętów tynkarskich i malarskich.

Używane maszyny tynkarskie i agregaty malarskie, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie, pochodzą wyłącznie od uznanych w branży producentów i są gwarantem wieloletniej, sprawnej pracy. Każde urządzenie przed wystawieniem na sprzedaż przechodzi szczegółowy przegląd pod okiem naszego wykwalifikowanego personelu. Maszyny i agregaty tynkarskie używane podlegają skrupulatnym obserwacjom oraz remontom – w razie konieczności wymieniamy zużyte lub zniszczone części, dzięki czemu mają Państwo pewność, że do Waszych rąk trafia urządzenie w stu procentach sprawne.

Agregaty malarskie i maszyny, które były użytkowane w przeszłości, po wyczyszczeniu i naprawieniu umożliwiają pracę tak samo efektywną jak nowe urządzenia. Jest to zatem dobre rozwiązanie dla tych z Państwa, którym zależy na kupnie dobrego sprzętu za mniejszą kwotę.

 

Aktualne ofertyZapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz kontaktu.

Kontakt