Farby


DALEJ

Kiedy zdecydowałeś się na budowę lub remont domu, stajesz przed podjęciem wielu decyzji. Jedną z nich jest z pewnością wybór koloru elewacji czy ścian w poszczególnych wnętrz. Warto zwrócić uwagę nie tylko na sam odcień, ale także stopień odporności na ścieranie czy działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Nasza firma proponuje szeroki wybór farb, przeznaczonych do malowania mebli drewnianych i metalowych, ścian pomieszczeń, elewacji i wielu innych konstrukcji. Zadbaliśmy o to, aby zaproponować klientom wyłącznie najwyższej jakości rozwiązania, pochodzące od znanych i cenionych producentów, takich jak chociażby Ceresit, Caparol czy Bolix. Dzięki temu masz pewność, że pomalowane meble, ściany czy elewacja będą wyglądały świetnie i zachowają swój kolor przez długi czas.

Szczególnym elementem naszej oferty są standardowe lub lateksowe farby strukturalne. Są to świetne propozycje dla wszystkich, którzy cenią sobie innowacyjne i niezwykle estetyczne rozwiązania dla własnych aranżacji.

Farby na zewnątrz

Jeśli zależy nam na tym, by budynek atrakcyjnie prezentował się z zewnątrz, elewację powinniśmy pokryć takim środkiem, który nie tylko zapewni estetyczny efekt wizualny, ale który także będzie odporny na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. Oferujemy farby dekoracyjne zewnętrzne do różnych powierzchni, które zapobiegną pęknięciom czy zawilgoceniom elewacji, a także zwiększą właściwości termoizolacyjne budynku.


Elewacje
Elewacje

Farby do wnętrz

Akrylowe, dekoracyjne, metaliczne, ceramiczne czy lateksowe – w naszym zlokalizowanym w Gdańsku magazynie posiadamy różnorodne, bardzo dobre farby do ścian wewnętrznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że często to niuanse decydują o tym, czy ściany pomieszczenia wyglądają dobrze. To dlatego naszym klientom oferujemy szeroką, praktycznie nieograniczoną gamę kolorów oraz dużą różnorodność struktur. Wszystko po to, by każdy z Państwa w swojej sypialni, salonie czy gabinecie zawsze czuł się w pełni komfortowo.


Wn�trze
Wn�trze

Farby do drewna

Materiał ten coraz częściej wykorzystywany jest na wiele sposobów. Drewniane elementy elewacji, ogrodzenia, tarasy czy schody niezmiennie budzą skojarzenia z elegancją i nieprzemijającą klasyką. Należy pamiętać jednak, że powierzchnie takie wymagają specjalnej pielęgnacji, która nie tylko wydłuży żywotność materiału, ale która również zapobiegnie jego niszczeniu i zapewni atrakcyjny wygląd. Nasza firma oferuje nie tylko farby do drewna zewnętrzne, ale także lakiery, impregnaty czy oleje.


Farby do drewna
Farby do drewna

Farby do metalu

Ogrodzenia i płoty, bramy wjazdowe, konstrukcje mostów oraz innych obiektów architektonicznych – elementy metalowe często narażone są na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, takich jak zmiany temperatury, deszcz czy śnieg. Żeby zapobiec korozji konstrukcji i jak najdłużej cieszyć się jej dobrym stanem, należy pamiętać o specjalistycznych emulsjach. Farba strukturalna do metalu oraz profesjonalne lakiery pomogą zachować wszystkie powierzchnie w dobrym stanie przez długie lata.


Farby do metalu
Farby do metalu